- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga 1250
- ›
- Függőleges torony eszterga 1250 1250 mm
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 1120 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 1250 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 1000 mm |
| Maximális asztal terhelés | 4 t |
| Minimális asztal fordulatszám | 250 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 30 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































