- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga DOERRIES
- ›
- Függőleges torony eszterga DOERRIES VCE 2000/140MC
Függőleges torony eszterga DOERRIES VCE 2000/140MC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 1400 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 2000 mm |
| Maximális asztal terhelés | 6 t |
| Maximális hossza a függőleges mozgás a keresztirányú gerenda | 2720 mm |
| Maximális utazási hossza a kocsi felett keresztirányú gerenda | 2500 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 80 kW |
| Hossza eszterga | 10000 mm |
| Szélessége eszterga | 7000 mm |
| Magassága eszterga | 6320 mm |
| Tömege eszterga | 45 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Hűtőrendszer | |


















































