- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga SEDIN STANKO
- ›
- Függőleges torony eszterga SEDIN STANKO 1516
Függőleges torony eszterga SEDIN STANKO 1516
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Oroszország |
| terület | Московская область |
| Gyártási év | 2018 |
| Szavatosság | Garancia 12 hónapig |
| Műszaki állapot | Miután a teljes felújítás |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 1400 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 1600 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 1000 mm |
| Maximális asztal terhelés | 8 t |
| Maximális hossza a függőleges mozgás a keresztirányú gerenda | 660 mm |
| Maximális utazási hossza a kocsi felett keresztirányú gerenda | 700 mm |
| Száma a rotációs sebesség a asztal | 2 db |
| Minimális asztal fordulatszám | 1 1/min |
| Legnagyobb asztal fordulatszám | 250 1/min |
| Száma vertikális kocsik | 1 db |
| Teljes teljesítmény igény | 70 kW |
| Tömege eszterga | 19.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Inverter vezérli a rotációs sebességet a asztal | |
| Sima beállítása a fordulatszám, a asztal | |
| Edzett vezetések | |
| Gyors takarmány | |
| 4 pofás tokmány | |
| Egyetlen oszlop | |
| Függőleges kocsi egy torony | |
| További vízszintes kocsi | |
| Metrikus menetek | |
| Inch szálak | |
| Moduláris szálak | |
| DP szálak | |
| Világítás | |
| Hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |









































