- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga TITAN
- ›
- Függőleges torony eszterga TITAN SC 22
Függőleges torony eszterga TITAN SC 22
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1978 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 2000 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 2200 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 1500 mm |
| Maximális asztal terhelés | 12 t |
| Minimális asztal fordulatszám | 1.6 1/min |
| Legnagyobb asztal fordulatszám | 140 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 55 kW |
| Tömege eszterga | 32 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
















































