- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga UMARO
- ›
- Függőleges torony eszterga UMARO SC 2500
Függőleges torony eszterga UMARO SC 2500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1974 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 2500 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 2600 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 1700 mm |
| Száma vertikális kocsik | 2 db |
| Teljes teljesítmény igény | 55 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































