- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga WEBSTER BENNETT
- ›
- Függőleges torony eszterga WEBSTER BENNETT DCH 144
Függőleges torony eszterga WEBSTER BENNETT DCH 144
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Leicestershire |
| Gyártási év | 1971 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 3350 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 3708 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 2135 mm |
| Maximális asztal terhelés | 21 t |
| Maximális hossza a függőleges mozgás a keresztirányú gerenda | 1220 mm |
| Maximális utazási hossza a kocsi felett keresztirányú gerenda | 2030 mm |
| Minimális asztal fordulatszám | 1.1 1/min |
| Legnagyobb asztal fordulatszám | 59 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |




















































