- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga
- ›
- Függőleges torony eszterga WMW
- ›
- Függőleges torony eszterga WMW DKZ
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Mazowieckie |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 670 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 2000 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 2250 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 1000 mm |
| Maximális asztal terhelés | 10 t |
| Maximális hossza a függőleges mozgás a keresztirányú gerenda | 1000 mm |
| Maximális utazási hossza a kocsi felett keresztirányú gerenda | 2400 mm |
| Tömege eszterga | 42 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































