- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Függőleges fúró gépek
- ›
- Függőleges fúró gépek STANKO IMPORT
- ›
- Függőleges fúró gépek STANKO IMPORT 2D 450
Függőleges unalmas gép STANKO IMPORT 2D 450
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1984 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1120 mm |
| Szélessége munkaasztal | 630 mm |
| Minimális távolság az orsó az asztalról | 200 mm |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 800 mm |
| Torok mélysége (távolság az orsó tengelye a keret) | 710 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 630 mm |
| Gép magassága | 2800 mm |
| Gép hossza | 2800 mm |
| Gép szélessége | 3305 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |

















































