- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Fogaskerék-köszörülő gépek
- ›
- Fogaskerék-köszörülő gépek STANKOIMPORT
- ›
- Fogaskerék-köszörülő gépek STANKOIMPORT 5831
Fogaskerék-köszörülő gép STANKOIMPORT 5831
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 6 mm |
| Minimális modul | 1.5 mm |
| Minimális átmérője a fogaskerék | 30 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 320 mm |
| Minimális száma fogak | 12 db |
| Maximális száma fogak | 200 db |
| Maximum szög köszörült fogak | 45 st |
| Gép magassága | 2990 mm |
| Gép hossza | 2390 mm |
| Gép szélessége | 2110 mm |
| A gép súlya | 4.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |















































