- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések BECKER VAN HÜLLEN
- ›
- H frame hidraulikus prések BECKER VAN HÜLLEN 650T
H frame hidraulikus prés BECKER VAN HÜLLEN 650T
| Nettó ár | 23665668 HUF |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Hidraulikus prések BECKER VAN HÜLLEN › |
| Gyártó | BECKER VAN HÜLLEN › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 650 t |
| Maximális erő (vissza) | 60 t |
| Hossza munkaasztal | 1600 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1400 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok | 1600 mm |
| Maximális nyomás | 19.6 MPa |
| Dugattyú átmérő | 500 mm |
| Gép magassága | 9400 mm |
| Gép hossza | 3200 mm |
| Gép szélessége | 2950 mm |
| A gép súlya | 60 t |
Berendezés | |
|---|---|
| PLC vezérlő | |
| Fényfüggönyök | |















































