- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések COSMO
- ›
- H frame hidraulikus prések COSMO 318 - 1 PE
H frame hidraulikus prés COSMO 318 - 1 PE
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Overijssel |
| Gyártási év | 1984 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 6242 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 400 t |
| Hossza munkaasztal | 2500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok | 1000 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 500 mm |
| Maximális erő a kidobó (préselés) | 100 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































