- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések MINSTER
- ›
- H frame hidraulikus prések MINSTER E2-600-120-54
H frame hidraulikus prés MINSTER E2-600-120-54
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 544.3 t |
| Hossza munkaasztal | 3048 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1371.6 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok | 1092.2 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 355.6 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































