- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések MUELLER WEINGARTEN
- ›
- H frame hidraulikus prések MUELLER WEINGARTEN ZE 315-16.11.5
H frame hidraulikus prés MUELLER WEINGARTEN ZE 315-16.11.5
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 1974 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 315 t |
| Hossza munkaasztal | 1600 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1100 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok | 1300 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 700 mm |
| Teljesítmény igény | 45 kW |
| A gép súlya | 41 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































