- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések VIRAX
- ›
- H frame hidraulikus prések VIRAX PRM 20
H frame hidraulikus prés VIRAX PRM 20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Aube |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 20 t |
| Maximális löket dugattyúrúd | 100 mm |
| Gép magassága | 1865 mm |
| Gép hossza | 780 mm |
| Gép szélessége | 700 mm |
| A gép súlya | 0.22 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































