- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések VOGGENREITER
- ›
- H frame hidraulikus prések VOGGENREITER KP 400 KN
H frame hidraulikus prés VOGGENREITER KP 400 KN
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| terület | Київська область |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1300 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 400 mm |
| Gép magassága | 2400 mm |
| Gép hossza | 3000 mm |
| Gép szélessége | 1000 mm |
| A gép súlya | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































