- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések WEINGARTEN
- ›
- H frame hidraulikus prések WEINGARTEN DQ 400.21.25
H frame hidraulikus prés WEINGARTEN DQ 400.21.25
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 400 t |
| Hossza munkaasztal | 2100 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1300 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok | 1200 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 250 mm |
| Teljesítmény igény | 96 kW |
| Gép magassága | 10000 mm |
| Gép hossza | 5000 mm |
| Gép szélessége | 4450 mm |
| A gép súlya | 90 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































