- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések
- ›
- H frame hidraulikus prések WEMHOENER
- ›
- H frame hidraulikus prések WEMHOENER 100 K - 400
H frame hidraulikus prés WEMHOENER 100 K - 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Schleswig-Holstein |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 407.9 t |
| Hossza munkaasztal | 1500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1500 mm |
| Sebessége a dugattyúrúd (terhelés nélkül) | 200 mm/s |
| Sebessége a dugattyúrúd (préselés) | 7 mm/s |
| Sebessége a dugattyúrúd (vissza) | 100 mm/s |
| Gép magassága | 6655 mm |
| Gép szélessége | 1400 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS CNC CONTROL | |













































