- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- H frame prések
- ›
- H frame prések KOMATSU
- ›
- H frame prések KOMATSU L 2 M 300
H frame sajtó KOMATSU L 2 M 300
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 299.4 t |
| Hossza a felső asztal (slider) | 2148.8 mm |
| Szélessége a felső asztal (slider) | 899.2 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok (alsó pozícióban a csúszka) | 549.9 mm |
| Maximális száma stroke (kézi munka) | 120 1/min |
| Beállítása a csúszka | 100.1 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| CIECO PPC 1000 R-G | |













































