- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- H frame prések
- ›
- H frame prések KRUPP
- ›
- H frame prések KRUPP PDQ 4-4000/5.0/500
H frame sajtó KRUPP PDQ 4-4000/5.0/500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Georgia |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 10104 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 3628.7 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 4998.7 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 2999.7 mm |
| Hossza a felső asztal (slider) | 5001.3 mm |
| Szélessége a felső asztal (slider) | 2999.7 mm |
| Maximális száma stroke (automatikus munka) | 8 1/min |
| Maximális hossza a löket a felső asztal | 500.4 mm |
| Beállítása a csúszka | 500.4 mm |
| Gép magassága | 13779.5 mm |
| Gép hossza | 5001.3 mm |
| Gép szélessége | 10000 mm |
| A gép súlya | 834.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































