- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- H frame prések
- ›
- H frame prések MUELLER WEINGARTEN
- ›
- H frame prések MUELLER WEINGARTEN HD 250
H frame sajtó MUELLER WEINGARTEN HD 250
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Svájc |
| terület | Sankt Gallen |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 250 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 2500 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 1450 mm |
| Közötti maximális távolság az asztalok (alsó pozícióban a csúszka) | 550 mm |
| Maximális száma stroke (kézi munka) | 50 1/min |
| Maximális hossza a löket a felső asztal | 200 mm |
| Beállítása a csúszka | 150 mm |
| Teljesítmény igény | 32 kW |
| Gép magassága | 6000 mm |
| A gép súlya | 43 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































