- UniMachines
- ›
- Hajtogató gépek
- ›
- Hajtogató gépek fémlemez
- ›
- Hajtogató gépek fémlemez GLASER
- ›
- Hajtogató gépek fémlemez GLASER GSB 80-V
Hajtogató gép fémlemez GLASER GSB 80-V
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Teljesítmény igény | 1.9 kW |
| Gép magassága | 910 mm |
| Gép hossza | 1000 mm |
| Gép szélessége | 670 mm |
| A gép súlya | 0.31 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |
| Központi kenés | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |









































