- UniMachines
- ›
- Hajtogató gépek
- ›
- Hajtogató gépek fémlemez
- ›
- Hajtogató gépek fémlemez GOTENEDS (CIDAN)
- ›
- Hajtogató gépek fémlemez GOTENEDS (CIDAN) K50-30 KOMBI
Hajtogató gép fémlemez GOTENEDS (CIDAN) K50-30 KOMBI
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| Gyártási év | 1993 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hajlítási hosszúság | 3100 mm |
| Maximális vastagsága a hajlító fémlemez (normál acél) | 4 mm |
| Maximális hátsóilleszték távolság | 1650 mm |
| Gép magassága | 2100 mm |
| Gép hossza | 4430 mm |
| Gép szélessége | 2320 mm |
| A gép súlya | 8.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Foot vezérlés | |
| Digitális beállítása a hajlítási szög | |
| Elektromechanikus elhelyezése a hátsóilleszték | |
| Digitális kijelzővel a hátsóilleszték pozíció | |
| Felső forgó gerenda | |
| Műszaki dokumentáció | |

-k50-30-kombi-m.jpg)
-k50-30-kombi-1-s.jpg)
-k50-30-kombi-2-s.jpg)
-k50-30-kombi-3-s.jpg)
-k50-30-kombi-4-s.jpg)
-k50-30-kombi-5-s.jpg)
-k50-30-kombi-6-s.jpg)







































