- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók CINCINNATI
- ›
- Hengeres darálók CINCINNATI 1P 4D5 PN-5
Hengeres daráló CINCINNATI 1P 4D5 PN-5
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1000 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 380 mm |
| Center magasság | 190 mm |
| Maximális súly a tengely középpontja között | 350 kg |
| Power a köszörű orsó hajtás | 5.5 kW |
| Gép magassága | 1700 mm |
| Gép hossza | 3600 mm |
| Gép szélessége | 2200 mm |
| A gép súlya | 5.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































