- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók Herkules Siegen
- ›
- Hengeres darálók Herkules Siegen 950
Hengeres daráló Herkules Siegen 950
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Śląskie |
| Gyártási év | 1960 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 36 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 950 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 360 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 400 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Sima állítható a köszörű orsó forgás | |
| Szerszám poszt grinder (belső) | |
| Lehetőségét a fej a munkadarab szögben | |
| Self-központosító 3 pofás tokmány | |
| Világítás | |













































