- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók JUNKER
- ›
- Hengeres darálók JUNKER QUICKPOINT 1000/50
Hengeres daráló JUNKER QUICKPOINT 1000/50
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 89-0000-31427 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Power a köszörű orsó hajtás | 8 kW |
| Átmérő új csiszolókorong | 350 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 172 mm |
| A gép súlya | 6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Folyékony hűtőrendszer | |














































