- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók KELLENBERGER
- ›
- Hengeres darálók KELLENBERGER KEL-VITA R 175/1000
Hengeres daráló KELLENBERGER KEL-VITA R 175/1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1000 mm |
| Center magasság | 175 mm |
| Maximális súly a munkadarab a tokmányba | 100 kg |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 1000 1/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 400 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 500 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 31i-SA | |















































