- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók KIKINDA
- ›
- Hengeres darálók KIKINDA UFC 2000
Hengeres daráló KIKINDA UFC 2000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 2000 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 355 mm |
| Center magasság | 180 mm |
| Maximális súly a tengely középpontja között | 300 kg |
| Power a köszörű orsó hajtás | 10 kW |
| Átmérő új csiszolókorong | 500 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 120 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 127 mm |
| A gép súlya | 4.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |



















































