Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12778896 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1000 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 220 mm |
| Center magasság | 110 mm |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 1650 1/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 450 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 50 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 127 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 3 kW |
| Gép magassága | 1450 mm |
| Gép hossza | 2350 mm |
| Gép szélessége | 1500 mm |
| A gép súlya | 2.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































