- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók OVERBECK
- ›
- Hengeres darálók OVERBECK 600 RU-CNC
Hengeres daráló OVERBECK 600 RU-CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1993 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 630 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 280 mm |
| Center magasság | 140 mm |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 1573 1/min |
| Power a munkadarab orsó meghajtó | 5.5 kW |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 35 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 18 kW |
| Gép magassága | 1500 mm |
| Gép hossza | 3500 mm |
| Gép szélessége | 2000 mm |
| A gép súlya | 4.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |











































