- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT A 801 N 3000
Hengeres daráló SCHAUDT A 801 N 3000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1975 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 3000 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 500 mm |
| Center magasság | 250 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 700 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 32 kW |
| A gép súlya | 15 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Hûtõfolyadék szűrőrendszer (papír) | |











































