- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT A 801 N 3000
Hengeres daráló SCHAUDT A 801 N 3000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 1993 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 3000 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 500 mm |
| Center magasság | 250 mm |
| Maximális súly a tengely középpontja között | 800 kg |
| Maximális súly a munkadarab a tokmányba | 200 kg |
| Power a köszörű orsó hajtás | 22 kW |
| Átmérő új csiszolókorong | 750 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 125 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 44 kW |
| A gép súlya | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































