- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT A 811 N 1500
Hengeres daráló SCHAUDT A 811 N 1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1971 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1500 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 630 mm |
| Center magasság | 315 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 850 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 25 kW |
| A gép súlya | 7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Hidraulikus vezérlésű szegnyereg | |














































