- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT PF 44 UM 1000
Hengeres daráló SCHAUDT PF 44 UM 1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 1000 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 360 mm |
| Center magasság | 180 mm |
| Maximális súly a tengely középpontja között | 200 kg |
| Power a köszörű orsó hajtás | 44 kW |
| Maximális fordulatszám a munkadarab orsó | 1200 1/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 500 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 203.2 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 25 kW |
| A gép súlya | 8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 820 G | |













































