- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT
- ›
- Hengeres darálók SCHAUDT PF 5 N 1000
Hengeres daráló SCHAUDT PF 5 N 1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| terület | Київська область |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Gép magassága | 3500 mm |
| Gép hossza | 4000 mm |
| Gép szélessége | 3000 mm |
| A gép súlya | 6.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































