- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók Stanko
- ›
- Hengeres darálók Stanko 3A184
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1974 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 195 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 80 mm |
| Gép magassága | 1910 mm |
| Gép hossza | 3510 mm |
| Gép szélessége | 2200 mm |
| A gép súlya | 5.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |














































