Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 650 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 350 mm |
| Center magasság | 175 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 500 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 10 kW |
| A gép súlya | 3.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































