- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók TSCHUDIN
- ›
- Hengeres darálók TSCHUDIN HTG-310
Hengeres daráló TSCHUDIN HTG-310
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | California |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 340.4 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 203.2 mm |
| Power a köszörű orsó hajtás | 3 kW |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 500 1/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 355.6 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 127 mm |
| Gép magassága | 2032 mm |
| Gép hossza | 1524 mm |
| Gép szélessége | 2032 mm |
| A gép súlya | 1.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |












































