- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Hengeres darálók
- ›
- Hengeres darálók WALDRICH SIEGEN
- ›
- Hengeres darálók WALDRICH SIEGEN WSF 6 x 4500
Hengeres daráló WALDRICH SIEGEN WSF 6 x 4500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1965 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 1020-13308 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza csiszoló (tengely) | 4500 mm |
| Maximális átmérője csiszoló (tengely) | 700 mm |
| Maximális súly a tengely középpontja között | 3000 kg |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 1350 1/min |
| Gép magassága | 2000 mm |
| Gép hossza | 12800 mm |
| Gép szélessége | 3250 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































