- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító ACCURPRESS
- ›
- Hidraulikus élhajlító ACCURPRESS 7606
Hidraulikus élhajlító ACCURPRESS 7606
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Wisconsin |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 54.4 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 1524 mm |
| Közötti távolság keretek | 1168.4 mm |
| Gép magassága | 1930.4 mm |
| Gép hossza | 2133.6 mm |
| Gép szélessége | 1524 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| AUTOGAUGE CNC 1000 | |
| Foot vezérlés | |


















































