- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító ADIRA
- ›
- Hidraulikus élhajlító ADIRA QHS 63 20 CB
Hidraulikus élhajlító ADIRA QHS 63 20 CB
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Aube |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 63 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2000 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 100 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 125 mm |
| Torok mélység | 450 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 51 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 6.1 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 77 mm/s |
| Gép magassága | 2490 mm |
| Gép hossza | 2370 mm |
| Gép szélessége | 1960 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































