- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító COLLY BOMBLED
- ›
- Hidraulikus élhajlító COLLY BOMBLED 1056
Hidraulikus élhajlító COLLY BOMBLED 1056
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Aube |
| Gyártási év | 1976 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 105 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3050 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 200 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 400 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 140 mm |
| Torok mélység | 250 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 40 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 7.5 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 50 mm/s |
| Gép magassága | 2520 mm |
| Gép hossza | 3285 mm |
| Gép szélessége | 1500 mm |
| A gép súlya | 9.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































