- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító HACO
- ›
- Hidraulikus élhajlító HACO PPES
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Rhône |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3000 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 100 mm |
| Torok mélység | 200 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































