- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító LINARES
- ›
- Hidraulikus élhajlító LINARES PSO 20-40
Hidraulikus élhajlító LINARES PSO 20-40
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Aube |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 40 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2500 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 120 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 90 mm |
| Torok mélység | 200 mm |
| Gép magassága | 2350 mm |
| Gép hossza | 2500 mm |
| Gép szélessége | 1120 mm |
| A gép súlya | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































