- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító LVD
- ›
- Hidraulikus élhajlító LVD 120 X 10
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Florida |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 108.9 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3048 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 152.4 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 120.7 mm |
| Közötti távolság keretek | 2514.6 mm |
| Torok mélység | 254 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































