- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító LVD
- ›
- Hidraulikus élhajlító LVD PP 100/30
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1973 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 9751548 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3000 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 150 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 355 mm |
| Közötti távolság keretek | 2250 mm |
| Torok mélység | 250 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 100 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 9 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 55 mm/s |
| Gép magassága | 3000 mm |
| Gép hossza | 1500 mm |
| Gép szélessége | 3300 mm |
| A gép súlya | 9.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































