- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító MUNKER
- ›
- Hidraulikus élhajlító MUNKER 100T/3050mm
Hidraulikus élhajlító MUNKER 100T/3050mm
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Śląskie |
| Gyártási év | 1973 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3050 mm |
| Maximális hajlítási sebesség | 2000 mm/s |
| Olajtartály kapacitás | 250 l |
| Gép magassága | 2400 mm |
| Gép hossza | 4000 mm |
| Gép szélessége | 1000 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |
| Foot vezérlés | |
| Állítható erő | |
| Kézi beállítása a hajlító mélység | |

















































