- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító PROMECAM
- ›
- Hidraulikus élhajlító PROMECAM RG 135
Hidraulikus élhajlító PROMECAM RG 135
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Aube |
| Gyártási év | 1963 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 135 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3000 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 100 mm |
| Torok mélység | 400 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 23 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 8 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 25 mm/s |
| Olajtartály kapacitás | 120 l |
| Nagynyomású | 27 MPa |
| Nagy hatékonyságú | 23 l/min |
| Az alacsony hatékonyság | 46 l/min |
| Gép magassága | 2280 mm |
| Gép hossza | 3100 mm |
| Gép szélessége | 1710 mm |
| A gép súlya | 7.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































