- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító
- ›
- Hidraulikus élhajlító PROMECAM
- ›
- Hidraulikus élhajlító PROMECAM SCHIAVI RG 3150
Hidraulikus élhajlító PROMECAM SCHIAVI RG 3150
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 160 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 1000 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 160 mm |
| Gép magassága | 3250 mm |
| Gép hossza | 2100 mm |
| Gép szélessége | 2100 mm |
| A gép súlya | 13 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































