- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló Accurl
- ›
- Hidraulikus guillotine olló Accurl Q35Y-30
Hidraulikus guillotine olló Accurl Q35Y-30
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 4988 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 30 mm |
| Maximum vágási szög | 8 st |
| Teljes teljesítmény igény | 11 kW |
| Gép magassága | 2380 mm |
| Gép hossza | 2680 mm |
| Gép szélessége | 1060 mm |
| A gép súlya | 6.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































