- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló ACCURSHEAR
- ›
- Hidraulikus guillotine olló ACCURSHEAR 875012
Hidraulikus guillotine olló ACCURSHEAR 875012
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia 1 hónap |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5010 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 3657.6 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 19.1 mm |
| Minimális vágási vastagsága a fémlemez | 3.4 mm |
| Maximális hátsóilleszték távolság | 1219.2 mm |
| Maximális száma löket percenként (automatikus munka) | 12 1/min |
| Gép magassága | 2692.4 mm |
| Gép hossza | 4495.8 mm |
| Gép szélessége | 2743.2 mm |
| A gép súlya | 54431.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |
| Foot vezérlés | |
| Hidraulikus bilincsek fémlemez | |
| Beállítása a vágási rés | |
| Digitális kijelzővel a hátsóilleszték pozíció | |
| Golyós asztal | |
| Elöl támogatja karok | |










































